MojAndroid

Spoločnosť Huawei a jej dcérska značka Honor sa stávajú vo svete stále populárnejšími. Môže za to niekoľko faktorov, no na škodu určite nie je fakt, že množstvo telefónov spoločnosti ponúka veľmi dobrý pomer cena/výkon. Výrobca má vo svojej ponuke skutočne široké portfólio zariadení a väčšina používateľov si tu môže prísť na svoje. Koncom roka predstavila spoločnosť aj zaujímavé zariadenie Honor 5X, ktoré má skutočný potenciál získať si srdcia obrovského množstva ľudí.

Balenie – základ s drobnosťou navyše

Honor 5X k nám dorazil v zaujímavej krabičke svetlomodrej farby, ktorá v sebe ukrývala to najdôležitejšie, čo by sme tu mohli očakávať. Okrem telefónu sme tu našli napájací adaptér s výstupom 1 A, USB kábel, nástroj na vysúvanie zásuviek pre SIM a microSD kartu a štandardné slúchadlá. Huawei ale už dopredu aplikoval na displej telefónu ochrannú fóliu, ktorá je nanesená veľmi precízne a od prvého uchopenia chráni displej vášho zariadenia. Ide o bežnú ochrannú fóliu, ktorá zachytáva mastnotu viac ako sklo, a tak možno nebude každému vyhovovať, no bez problémov ju môžete vymeniť za iný ochranný prvok podľa vašej voľby.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

16.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+