MojAndroid

Slovenské herné vývojárske štúdio Wildea si pri príležitosti osláv Halloweenu pripravilo zaujímavú novinku. Hra Heroes vs Devil je veľmi zaujímavým akčným titulom, ktorý kombinuje peknú kreslenú grafiku a výbornú hudbu s vynikajúcou hrateľnosťou. V hre budete ovládať až troch zaujímavých bojových hrdinov, ktorí sa ocitnú zoči-voči nepriateľským postavám.

https://youtu.be/o9hPiRC9iK0

Tými môžu byť  nemŕtvi vojaci, múmie, vlkolaci a nakoniec aj samotný diabol. V hre je k dispozícii celkom šesť hrdinov, pričom do hry ich môžete poslať až troch súčasne. Každý hrdina má vlastnú zbraň a schopnosti, vďaka ktorým je jedinečný. Je iba na vás, ako hrdinov skombinujete tak, aby boli čo najefektívnejší. Postupne môžete jednotlivých hrdinov aj vylepšovať a získavať tak viac výhod v samotnej hre.

Hra tak kombinuje prvky RPG, akcie a trochu aj Tower Defense hry. Výsledok skutočne stojí za vyskúšanie. Hra je v obchode Play dostupná zadarmo a nenatrafíte tu ani na žiadne mikrotransakcie. V každom leveli sa vám raz zobrazí reklama, no to je akceptovateľná cena za takýto skutočne podarený titul.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

28.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+