MojAndroid

Streamovacia služba HBO Max pokračuje v rozširovaní svojho portfólia o obsah, ktorý si diváci kedysi pozrieť cez platformu HBO Go. Medzi tým však pridáva aj exkluzívne novinky. Ako informuje portál Filmtoro, pôjde o desať kultových filmov z dielne najlepších svetových štúdií.

Spider-Man: Homecoming

Na pavúčieho muža Petra Parkra čakajú po návrate domov ďalšie dobrodružstvá. Je pod pozorným dohľadom mentora Tonyho Starka a musí sa popasovať s novým zloduchom Vulture, ktorý mesto terorizuje svojimi mimozemskými schopnosťami.

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Miles Morales nechtiac objavil svet pavúčích superhrdinov. Po smrti Petra Parkra povolá na pomoc svojich kolegov, aby zastavili Kingpina a dalších zloduchov zo Sinister Six.

Spider-Man - Into the Spider-Verse
Spider-Man – Into the Spider-Verse| Zdroj: Filmtoro.cz

Peter Rabbit 2: The Runaway

Králik Peter s vášnou pre darebáctva sa výdava na cestu sebapoznania. Za sebou necháva svoju rodinu, ktorá mu v jeho zlodejstvách bráni. Tá však po jeho odchode riskuje všetko, aby ho našla, čo ho postaví pred zložitú dilemu. Aký králik sa z neho nakoniec stane?

The Father

Vzdorovitý osemdesiatnik Anthony trpí Alzheimerom. Odmieta prijať, že sa o seba už nedokáže postarať. Jeho dcéra Anne sa ho však snaží presvedčiť, že je čas prijať pomoc druhých.

Fantastic Beasts: A Natural History

Stephen Fry sa vydáva na neuveriteľnú cestu za príbehmi tých najfantastickejších tvorov sveta. Pátra na nej po drakoch, naráža na vzdialených príbuzných jednorožcov a odhaľuje skutočné zvieratá, ktoré inšpirovali tie najväčšie mýty a legendy v histórii.

The Suicide Squad

Vyzbrojení najlepšími high-tech zbraňami sa skupina šialených superhrdinov pod vedením Ricka Flaga vydáva na cestu nebezpečnou džungľou Corto Maltese.

Fight Club

Duo protikladných kamarátov, zdeptaný poisťovák trpiaci nespavosťou a predavač mydla, prídu s geniálnym nápadom, ktorý chlapom umožní vybiť si svoju frustráciu zo života. Založia nelegálny klub bitkárov.

Fight Club
Fight Club | Zdroj: Filmtoro.cz

Sherlock Holmes

Legendárny detektív bude predstavený nielen ako muž jedinečného intelektu, ale aj ako neohrozený akčný hrdina. Zoznámte sa so Sherlockom Holmesom, ktorého bojové schopnosti sú rovnako smrtiace ako jeho povestný intelekt.

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlocka Holmesa ohrozuje mocný konkurent. Na scénu prichádza rovnako inteligentný profesor Moriarty, ktorému pri riešení prípadov nahráva cit pre zlo a chýbajúce svedomie.

Bonnie and Clyde

Bonnie a Clyde v 30. rokoch otočili Ameriku hore nohami. Natočené podľa skutočných udalostí, klasika zachytáva príbeh milencov, ktorí vykrádali obchody, prepadávali banky a strieľali po všetko, čo sa im postavilo do cesty.

Náš tip
Hackeri oklamali Facebook a Apple. Čo sa im podarilo tentokrát?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+