MojAndroid

Spoločnosť Warner Bros. oficiálne prezradila informácie ohľadom svojej novej služby s názvom Max, ktorá nahradí HBO Max. “HBO” bude teda z názvu po novom úplne odstránené. Prichystaný je nový obsah z Discovery+ a tešiť sa môžeme aj na množstvo nových seriálov. Informuje o tom stránka Variety.

Náhrada za HBO Max bude niesť pomenovanie “Max”

Zmena názvu populárnej platformy bola oznámená včera, 12. apríla 2023, na tlačovej konferencii. Firma oznámila aj príchod množstva nových projektov. Názov webovej lokality sa zmení na max.com. Prestavaná streamovacia platforma bude najskôr spustená v USA, a to 23. mája.

Max - náhrada za HBO Max
Max – náhrada za HBO Max | Zdroj: Variety.com

Warner Bros. sľubuje príchod viac ako 40 nových filmov a seriálov každý mesiac. Max bude dostupné v troch verziách. Prvé dva predplatené plány budú mať rovnakú cenu, ako súčasné možnosti predplatného v rámci HBO Max. Jednotlivé verzie budú vyzerať nasledovne (zatiaľ len s cenníkom v americkej mene):

  • Max Ad-Lite ($9,99 mesačne alebo $99,99 ročne): Možnosť dvoch súbežných streamov, Full HD rozlíšenie (1080p), bez offline sťahovania, kvalita priestorového zvuku na úrovni 5.1
  • Max Ad Free ($15,99 mesačne alebo $149,99 ročne): Možnosť dvoch súbežných streamov, Full HD rozlíšenie (1080p), najviac 30 offline stiahnutí, kvalita priestorového zvuku na úrovni 5.1
  • Max Ultimate Ad Free ($19,99 mesačne alebo $199,99 ročne): Možnosť štyroch súbežných streamov, 4K Ultra HD rozlíšenie, 100 offline stiahnutí, Dolby Atmos priestorový zvuk

Posledné zmienené predplatné bude mať rozšírený výber filmov a seriálov, pričom nebudú chýbať tituly, ako “Game of Thrones,” “The Last of Us,” “Harry Potter,” “The Lord of the Rings,” “The Dark Knight Trilogy” a ďalšie. Na záver spomenieme, že všetky filmy od Warner Bros. vydané v tomto roku a v budúcnosti budú k dispozícii v 4K Ultra HD rozlíšení.

Náš tip
VIDEO | Slovákovi na dvere zaklopali kukláči, na tiesňové linky volal 15-tisíc krát
13.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+