MojAndroid

Google aktualizoval svoju komunikačnú aplikáciu Hangouts na verziu s číselným označením 11, a tá ako hlavnú novinku prináša (konečne) podporu pre odosielanie a prijímanie videí. To v aplikácii urobíte veľmi jednoducho – kliknete na novú ikonu kamery v spodnom menu. Po natočení si môžete video ešte pozrieť a následne ho zaslať kontaktu, s ktorým komunikujete cez Hangouts.

Náš tip
Hangouts v10.0 konečne prináša funkciu, ktorú budete používať denne

Videá majú prejdú ešte pred odoslaním značnou kompresiou, pričom sa nám nepáči ani to, že sa prehrávajú v externej aplikácii a nie priamo v Hangouts. V iOS aplikácii je dĺžka videí limitovaná na 2 minúty, no pri Android verzii je tento limit oveľa väčší (nevieme presné číslo). Okrem toho prináša Hangouts v11 niekoľko ďalších vylepšení a opravu známych chýb. Ak vám aktualizácia na novú verziu neprišla automaticky, tak si aplikáciu môžete aktualizovať manuálne pomocou APK súboru.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

13.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+