MojAndroid

Ak ste denným používateľom Android aplikácie Hangouts, tak vás určite poteší najnovšia aktualizácia, ktorú tento titul získal. Update na v10.0 prináša iba jednu veľkú novinku, no tá rozhodne stojí za to. Cez Hangouts už konečne môžete zdieľať fotografie, videá, či iba jednoduché odkazy priamo kontaktom z menu na zdieľanie. Doteraz sa dali tieto veci zdieľať iba nepriamo a na zdieľanie bolo treba najprv otvoriť aplikáciu Hangouts a v nej zvoliť kontakt, ktorému to chcete odoslať. To sa však mení.

hangouts-v10-1 hangouts-v10-2

Hoci môže niekomu táto aktualizácia pripadať ako bezpredmetná či minoritná, tí z vás, ktorí cez Hangouts komunikujú v práci aj s rodinou, si na novinku určite rýchlo zvyknú a budú si ju pochvaľovať. Okrem tejto vychytávky neprináša nový Hangouts v10.0 takmer nič nové, iba opravu známych chýb a nedostatkov. Ak vám aktualizácia na túto aplikáciu nedorazila automaticky do obchodu Play, môžete si ju stiahnuť manuálne pomocou APK súboru nižšie a ten si priamo nainštalovať do svojho Android zariadenia.

Odkaz na stiahnutie – Hangouts_v10.0.apk

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
2.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+