MojAndroid

Spoločnosť Google stále pracuje na zlepšovaní svojich online služieb pre používateľov. Teraz prichádza možnosť rezervácie kúpeľov či wellness služieb priamo prostredníctvom aplikácie Vyhľadávanie alebo Mapy. Odpadá akákoľvek nevyhnutná osobná či telefonická komunikácia.

Náš tip
Google Mapy automaticky preložia recenziu z pôvodného jazyka do vášho

Ide o rozšírenú funkciu rezervácie fitness služieb, ktorá bola dostupná používateľom už skôr. Vyhľadávanie Google v súčasnosti už nie je len štandardné vyhľadávanie vašich výsledkov či zobrazenie definícií z Wikipédie. Pre využitie novej funkcie je potrebné prejsť na tlačidlo “Book” v rámci aplikácií Mapy a Vyhľadávanie.

V rámci novej funkcionality odpadá telefonický či osobný kontakt

Po kliknutí dostanete zoznam služieb ponúkaných daným podnikom spolu s dostupnými časmi a cenami. Výberom času si môžete následne rezervovať svoje miesto a tiež pridať podrobnosti do kalendára. Z vašej objednávky tak odpadá akýkoľvek kontakt s iným človekom, pracovníkom podniku a pod.

Táto funkcia zoskupuje dáta od množstva rezervačných služieb, ako napríklad Genbook, SalonRunner, Rosy, Yocale a WellnessLiving. Google plánuje pridať aj ďalšie služby a ponúknuť tak ešte viac alternatívnych podnikov pre váš výber. Týmto spôsobom nie je potrebné osloviť podniky jednotlivo.

Náš tip
Google Mapy v novej verzii 9.51 prinášajú viacero drobných vylepšení │[APK súbor]

Ak ste však zástancom osobných stretnutí, stále si môžete naplánovať schôdzku aj prostredníctvom Google služieb. Funkcionalita je aktuálne dostupná v USA a dostupnosť na iných trhoch zatiaľ potvrdená nebola. Zvažovali by ste využitie takýchto služieb od spoločnosti Google? Zdá sa vám nová služba užitočná? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

14.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+