MojAndroid

Poznáte Doodle od Googlu? Klasické logo vyhľadávania sa takmer každý deň mení na základe špeciálnej udalosti alebo výročia. Nie je preto žiadnym prekvapením, že sa Google rozhodol vytvoriť špeciálne logo aj tesne pred Valentínom. Tentokrát ale logo neobsahuje len pekný obrázok, ale aj špeciálne mini-hry.

google-doodle-valentin

Každý deň až do Valentína Google vo svojom vyhľadávači zobrazil jednu zaujímavú mini-hru. Ich ústrednou postavou je malá jašterica, ktorá dostáva a píše zaľúbené listy svojej drahej polovičke. Prvou mini-hrou bolo zbieranie kakaa v Ghane. Okrem toho si môžete priamo v prehliadači zahrať aj druhú a tretiu minihru. Tie sa odohrávajú v Číne a Indii.

Doodles ponúkajú krásnu kreslenú grafiku a jednoduché ovládanie a zahrať si ich môžete aj na svojom smartfóne. Dostupné aú aj priamo v aplikácii Google priamo vo vašom Android zariadení.

13.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+