MojAndroid

Spoločnosť Google je vo svete známa proaktívnym prístupom ku svojim zamestnancom. Okrem mnohých výhod, ktoré im firma ponúka počas roka, sa Google rozhodol každé Vianoce svojich zamestnancov obdariť darčekom. Po minulé roky to boli upravená verzia Samsung Galaxy Nexusu, Motorola RAZR i, či napríklad tablet Nexus 7. Tento rok majú na výber z dvoch zariadení – nového Nexusu 7 2013 a Nexusu 5, ktorý je najnovším smartfónom spoločnosti.

Nexus 5 QuickCover  google-nexus-7-2013-32gb-3g-lte

Minulý rok boli Vianoce v Googli rovnako zaujímavými, aj keď zamestnanci nemali na výber medzi viacerými zariadeniami. Vtedy predávaný Nexus 4 sa totižto tesne pred Vianocami vypredal, a tak spoločnosť začala rozdávať vo firme tablety Nexus 7, ktoré však boli rovnako hodnotným darčekom. Google je aj vďaka takýmto aktivitám považovaný za najlepšiu firmu, v ktorej môžete robiť, pričom za zmienku určite stoja aj kancelárie jeho pobočiek, ktoré ponúkajú rôzne vychytávky a tematicky spracované miestnosti. Výnimkou samozrejme nie je ani slovenská pobočka tohto svetového giganta. A aké zariadenie si na Vianoce želáte vy? Napíšte nám do našej Vianočnej súťaže a možno ho získate pod stromček!

Náš tip
Vianočná súťaž s MôjAndroid.sk – dáme vám zariadenie, ktoré si želáte!

Zdroj: AndroidCommunity

7.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+