MojAndroid

Android bol už od svojho počiatku operačným systémom, ktorý si veľmi dobre rozumel s online synchronizáciou údajov. V súčasnosti sa v zariadeniach s týmto OS synchronizujú nielen kontakty, kalendáre, fotografie a aplikácie, ale v niektorých krajinách aj knihy a hudba (Google Music). Hoci možnosť synchronizácie zariadení ponúka aj odveký rival Google, spoločnosť Apple vo svojej cloudovej službe iCloud, Google je v tomto smere, dá sa povedať už veterán.

Ako pripomienku toho čo Android dokáže s cloudom, vydal Google novú reklamu, v ktorej ukazuje, aké je jednoduché používať synchronizáciu na svojom telefóne alebo tablete s Androidom. Stačí sa prihlásiť so svojim Google účtom a ste pripravení využívať plný potenciál online synchronizácie a zálohy údajov.

2.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+