MojAndroid

Slovenské zastúpenie najväčšieho vyhľadávacieho giganta na svete – spoločnosti Google – nájdete po novom už aj na Facebooku. Nová stránka dopĺňa profil, ktorý doteraz spoločnosť viedla na svojej vlastnej sociálnej sieti Google+ a stáva sa tak dostupnejším zdrojom informácií pre všetkých fanúšikov. Okrem zaujímavých informácií sa môžete tešiť aj na rôzne tipy či triky spojené s Google službami.

Život je hľadanie.Ak ste až doteraz na Facebooku márne hľadali slovenský Google, tak teraz už nemusíte. :) Sme radi, že…

Posted by Google Slovensko on 3. november 2015

Počet fanúšikov slovenského Googlu sa momentálne počíta na desiatky, no veríme, že v najbližších dňoch prudko nazrastie. Ak pôjde slovenské zastúpenie v šľapajách hlavného Google účtu na Facebooku, tak sa môžeme tešiť na naozaj zaujímavé príspevky a zaujímavé rady pre fanúšikov.

3.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+