MojAndroid

Vianoce sa neodkladne blížia a spolu s nimi prichádza aj tzv. Google Santa tracker. Ide o webovú a mobilnú aplikáciu z dielne internetového giganta, vďaka ktorej môžete sledovať prípravy Santa Clausa v jeho mestečku. Každý deň od začiatku mesiaca až do Vianoc sa budú odomykať zábavné videá alebo hry na domovskej stránke santatracker.google.com.

V porovnaní s minulým rokom je vidieť evidentnú snahu Googlu vylepšiť Santa tracker a odlíšiť ho od podobných projektov. Pribudli geografické hry, ktorými je možné získať nové informácie o zvykoch a tradíciách v iných krajinách po celom svete, naučíte sa povedať “Santa” v rôznych jazykoch a úplne nový je aj projekt, ktorý učí základy programovacieho jazyka JavaScript.

blog-photos_0001_mercator

Santove mestečko môžete navštíviť prostredníctvom internetového prehliadača, cez mobilnú aplikáciu pre Android a dostupné je aj streamovanie cez Chromecast. Okrem toho si môžete stiahnuť rozšírenie pre prehliadač Chrome, ktoré uľahčí prístup k novému obsahu. Google Santa tracker je skvelá zábavka pre deti, ale aj dospelých a odporúčame ho vyskúšať každému.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: google

2.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+