MojAndroid

Spoločnosť Google si pre svojich zákazníkov pripravila viacero zliav v rámci zľavového sviatku BLACK FRIDAY. Okrem výrazných zliav na telefóny Google Pixel a rôzne filmy, seriály a audioknihy, ktoré u nás nie sú dostupné, prináša aj zľavnené hry v obchode Google Play ako Amazing Spider-man 2 alebo Civilization Revolution 2. Tri zľavnené hry ale vyčnievajú nad ostatnými. Jedná sa o plnohodnotné hry, ktoré pôvodne vyšli na PC a konzolách.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Jedna z najlepších a najviac RPG hier pre PC platformu je v obchode Google Play zľavnená o 70 % na 3 Eur.  Dej hry z prostredia Star Wars sa odohráva za čias Starej republiky, 4000 rokov pre vznikom Galaktického Impéria, známeho z filmovej trilógie. Rozpráva príbeh dvoch rytierov Jedi Malaka a Revana, ktorí sa po Mandaloriánskych vojnách pridali na Sithskú stranu. S vašou postavou s tajomnou minulosťou a jej družinou vás čaká spletitý príbeh plný zvratov, cestovanie po galaxii a koniec, ktorý bude závisieť od toho, či sa pridáte na svetlú alebo temnú stranu. 3D grafika hry ani dnes po skoro 15 rokoch neurazí. Dialógy, systém vývoja postáv a množstvo rôznych zbraní a predmetov by jej mohlo závidieť aj veľa dnešných RPG hier. Súboje je možné pauzovať a rozdeľovať formy útokov jednotlivým postávam, takže sa nemusíte báť ani dotykového ovládania. Hra získala viacero ocenení a dočkala sa aj nemenej kvalitného a úspešného pokračovania. To sa ale zatiaľ svojho portu na Android platformu nedočkalo.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: 4,99 €

Final Fantasy Tactics

Japonské herné štúdio Square Enix je známe hlavne svojimi RPG hrami série Final Fantasy. Viacero z nich v posledných rokoch portovalo aj na platformu Android. Tituly ako Final Fantasy 7 a Final Fantasy 8 vydané v druhej polovici 90. rokov pre prvý Sony Playstation patria k najúspešnejším v sérii. Často sa ale zabúda na titul Final Fantasy Tactics, ktorý bol oproti spomínaním dvom hrám viac zameraný na ťahové súboje než RPG časť. Práve Final Fantasy Tactics je teraz v obchode Google Play zlacnení zo 14 Eur na 4 Eura. Dej hry sa odohráva vo fantasy svete, kde sa po 50 rokov trvajúcej vojne a smrti kráľa odohráva boj o trón medzi dvoma kráľovstvami. Čaká na vás zaujímavý príbeh a množstvo ťahových bojov. V nich môžete využiť desiatky jedinečných postáv, zbraní, predmetov a kúziel. Hra sa často umiestňuje v rebríčkoch najlepších hier všetkých čias.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: 13,99 €
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: 13,99 €

XCOM: Enemy Within

XCOM: Enemy Within je vylepšením pôvodnej hry X-com: Enemy Unknown z roku 2012, ktorá bola moderným remake legendárnej rovnomennej ťahovej stratégie z 90. rokov. V hre čelíte útokom mimozemšťanov na planétu Zem a zradcom, ktorí sa s nimi spolčili. Budujete základňu, vyvíjate zbrane a najímate vojakov na boj s mimozemskými votrelcami. Boje, respektíve misie, prebiehajú na rôznych povrchoch planéty či už ide o mestá alebo voľnú prírodu. Počas misie máte k dispozícii vybranú skupinku trénovaných a vami vyzbrojených vojakov, ktorí majú v každom ťahu určitý čas na pohyb alebo útok. Každý vojak, ktorý misiu prežije, sa dočká povýšenia a nových skúseností, ktorými sa vylepšujú jeho vlastnosti. Cieľom hry je odvrátiť inváziu emzákov. Hra vyšla v roku 2013 na PC a konzolách, takže má stále výbornú 3D grafiku.

Verzia: 1.7.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 10,99 €
Verzia: 1.7.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 10,99 €
23.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+