MojAndroid

Google údajne už dlhšie pripravoval nástupcov svojich modelov Pixel a Pixel XL. Teraz sa však zdá, že jeden z dvoch modelov už priameho nástupcu neuvidí. Nový Google Pixel XL s kódovom označením “muskie” bol údajne zrušený. Dobrou správou ale je, že predstavený bude ešte väčší Pixel.

Náš tip
Nexus a Pixel smartfóny dostali u nás aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat

Podľa Android Police túto informáciu potvrdili tri nezávislé spoľahlivé zdroje. V praxi sa tak okrem štandardného smartfónu Pixel môžeme tešiť na ešte väčšieho súrodenca. Ak by Google dodržal nepísané štandardy a trendy tohto roka, teoreticky by to mohlo znamenať, že uvidíme telefón s väčším displejom, no vďaka menším rámikom by jeho celkové rozmery nemuseli veľmi narásť.

V minulosti sa tiež objavili informácie o treťom modeli s označením “taimen”. Teraz sa zdá, že práve za týmto označením sa ukrýva nový Pixel, ktorý bude ešte mať väčší displej ako oba vlaňajšie modely. Hoci informácie pôsobia hodnoverne, na ďalšie detaily si budeme musieť ešte počkať. Predstavenie nových Pixel smartfónov sa očakáva až niekedy na jeseň, a tak máme ešte dosť času polemizovať a filozofovať o tom, čo novinky prinesú.

Zdroj: Android Police, Droid-life

13.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+