MojAndroid

Začiatok nového mesiaca je pre Google obdobím, keď začína vydávať nové bezpečnostné aktualizácie pre ich vlastné smartfóny z radu Google Pixel. Okrem najnovšej bezpečnostnej záplaty sa dvojica modelov z radu Google Pixel 3 dočká troch väčších opráv.

Zopár úprav, ktoré potešia

Jednou z opráv na Pixel 3 a Pixel 3 XL je ľahšia aktivácia Google Asistenta za pomoci hlasového príkazu. Ďalšou opravou je úprava Wi-Fi pripojenia po aktivácii funkcie eSIM. V neposlednom rade bol opravený aj problém s ambientným displejom, ktorý v prípade prebudenia zariadenia začal preblikávať. Ďalšia s užitočných zmien je aj oprava Bluetooth pripojenia, ktorý bude po novom pracovať stabilnejšie.

Čo sa týka predstavenia nových Pixelov, v období medzi 7. májom a 9. májom môžeme očakávať predstavenie lacnejších modelov Pixel 3a a Pixel 3a XL. V októbri následne by mohol Google ukázať svetu Google Pixel 4 a Pixel 4 XL.

Listina zmien pre Pixely

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google Pixel 4: Prvé návrhy nového kráľa Android zariadení sú na svete!
Náš tip
Lacnejšie Pixely ponesú názov „Pixel 3a“ a „Pixel 3a XL“
Náš tip
Sviatočné efekty v logu Google prichádzajú aj na widget s vyhľadávacím panelom
3.4.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+