MojAndroid

Spoločnosť Google už od pradávna mení vzhľad svojho loga vo vyhľadávači vzhľadom na udalosť, ktorá v daný deň odohráva. Tejto veci sa hovorí Google Doodles. Vyzerá to tak, že “Doodles” sa dotkli aj widgetu s vyhľadávaním.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Spríjemnenie domovskej obrazovky

Lišta známa ako Google Search bola obohatená o pekný motív s kvetinou, ktorá symbolizuje príchod jari. Údajne to však nebude jediný “Doodle”, ktorý na lište uvidíme, ale svedkami budeme aj ďalších kreatívnych nákresov podľa udalosti v daný deň. Jedná sa len o detail, no rozhodne dokáže vyvolať dobrý pocit a zabaví nejedného používateľa. Žiaľ, táto “vymoženosť” je dostupná iba na zariadeniach zo série Pixel. Efekt sa dá aj zakázať. Ako na to si môžete pozrieť na GIF-e uvedenom nižšie.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Lacnejšie Pixely ponesú názov „Pixel 3a“ a „Pixel 3a XL“
Náš tip
Google Pixel 4: Prvé návrhy nového kráľa Android zariadení sú na svete!
Náš tip
Google Pixel 3 Lite XL sa objavil v Geekbench s 3 GB RAM

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+