MojAndroid

Google prednedávnom zverejnil fotografie pripravovaného smartfónu Google Pixel 8 Pro. K dispozícii je 360-stupňový obrázok doposiaľ nepredstavenej vlajkovej lode od spoločnosti Google. Takto bude novinka vyzerať. Informácie priniesol web Android Authority.

Google Pixel 8 Pro bude mať takýto dizajn

Istý používateľ sociálnej platformy X objavil stránku, ktorá zobrazuje Google Pixel 8 Pro v 360-stupňovom pohľade. Stránka síce už neexistuje, no mnohým sa podarilo dovtedy získať obrázky pripravovaného telefónu.

Zariadenie bude k dispozícii v troch farebných prevedeniach, a to “Licorice”, “Porcelain” a “Sky”. Novinkou bude senzor teploty na zadnej strane. K dispozícii je aj záznam obrazovky z už stiahnutej stránky na “simuláciu” vzhľadu modelu.

Z uniknutých informácií po stránke softvéru spomenieme možnosť nahrávania nočného “Night Sight” videa, funkciu na opravu rozmazaného videa a nástroj s pomenovaním Audio Magic Eraser. Ďalšie detaily by sme sa mohli dozvedieť už onedlho, keďže sa už schyľuje k oficiálnemu predstaveniu novej vlajkovej série od Google. Bude mimochodom viditeľne drahšia.

Náš tip
Vymeniteľné batérie v smartfóne. Prečo áno a prečo nie?

6.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+