MojAndroid

Predstavenie nového smartfónu od spoločnosti Google sa už nenávratne blíži. Nová vlajková loď amerického giganta bude určite to, pre čo si ľudia prídu na šou. No zdá sa, že telefóny nebudú predstavené ako jediné. Tešiť by sme sa mohli aj na zaujímavý stojan.

Veľa o ňom nevieme, no mohol by byť dobrý

Na internet len nedávno unikol dôkaz, ktorý hovorí, že by mohlo byť predstavené niečo ako chytrý stojan pre nový Pixel 3. Jedná sa o GIF, ktorý o produkte prezrádza hneď niekoľko vlastností.

Minimalistický GIF odhalil o novom stojane pár informácií
Minimalistický GIF odhalil o novom stojane pár informácií

Pri pohľade na jednoduchý GIF je možné všimnúť si okrem iného aj tvar zariadenia. Ten je v tomto prípade kruhový, čo je úplne bežný a ničím výnimočný tvar. Aj DeX od Samsungu má rovnaký tvar. Zatiaľ nepoznáme žiadne bližšie parametre o veľkosti.

Pixel 3 ako Smart Display môže byť užitočný

Na GIF-e je zreteľne vidieť, že stojan poctivo nabíja zariadenie k nemu pripojené. Nepredpokladajúc, že by Pixel 3 priniesol microUSB môžeme usúdiť, že telefón bude na stojane stáť práve vďaka USB-C koncovke. Rýchle nabíjanie je otázne, no určite by potešilo.

Chytrý stojan od Googlu by mohol premeniť smartfón na Smart Display, ktorý by vám vedel zobraziť kalendár, či fotky
Chytrý stojan od Googlu by mohol premeniť smartfón na Smart Display, ktorý by vám vedel zobraziť kalendár či fotky

Poslednou vecou postrehnuteľnou na GIF-e je to, ako sa na obrazovke smartfónu striedajú obrázky. Je tak dosť pravdepodobné, že stojan bude môcť váš Pixel 3 premeniť na Smart Display. Zobrazoval by tak počasie, fotky z galérie alebo pokojne aj kalendár.

Nie je známe, či bude tento stojan pracovať aj s inými zariadeniami okrem Google Pixel 3, no určite pôjde o solídny kus praktického príslušenstva.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google odhalil farebné varianty nových Pixelov
Náš tip
Google pravdepodobne nechtiac odhalil dátum predstavenia modelu Pixel 3
24.9.2018
Zdroj: Android Central

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+