MojAndroid

Služba Google Pay pre bezkontaktné platby smartfónom je čoraz populárnejšia. Spočiatku ponúkala len registráciu kreditnej karty, no postupne pribúdali nové a nové možnosti. Okrem takých, ako je ukladanie vernostných kariet, si po novom budete môcť pridať aj svoj PayPal účet.

Konkurenčná platforma Apple spustila bezkontaktné platby Apple Pay na Slovensku.

Jednoducho ako ďalšia platobná metóda

Ak používate Google Pay, určite viete, že si doň môžete nahrať hneď niekoľko rôznych platobných kariet. Tie sa vám potom môžu neskôr ponúkať aj pri platbe cez internet, o čo sa ale už stará váš Google účet. Medzi kreditné karty môže vďaka prepojeniu s PayPal pribudnúť aj váš PayPal účet ako nová platobná metóda.

google pay prepojenie paypal
Vďaka prepojeniu budete môcť zvoliť svoj PayPal účet ako jednu z platobných metód

V praxi to znamená to, že sa nemusíte prihlasovať osobitne do PayPal účtu, keď ho raz máte prepojený s Google Pay. Odteraz budete môcť prepínať medzi kreditnými, debetnými kartami a PayPal účtom pri každej platbe. Neprídete ani o žiaden z benefitov služby, takže vám stále budú môcť prichádzať platby priamo na PayPal účet. 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Konkrétny návod ponúka Google

Prepojenie Google Pay s účtom PayPal určite poteší mnohých používateľov. Obe služby sú dnes pomerne dosť používané a je tak praktické, ak ich dve nájdete na jednom mieste.  No a ak sa aj vy neviete dočkať toho, ako si ich konečne prepojíte, na tomto odkaze nájdete všetky potrebné kroky.

google pay paypal
Prepojiť si PayPal s Google Pay vôbec nie je zložité, stačia k tomu základné zručnosti

Hoci to na prvý pohľad nemusí vyzerať jednoducho, zvládnuť by to mal každý človek, ktorý sa aspoň trochu rozumie do počítačov. Ak si nie ste istí postupom, opýtajte sa nás v diskusii pod článkom. Môžete nám napísať aj o tom, prečo PayPal používate. Potešíme sa každej skúsenosti.

Verzia: 6.23.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.23.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Ako používať Google Pay, aj keď vaša banka službu nepodporuje? | NÁVOD

Náš tip
Pozor na Android malvér, ktorý vám dokáže cez PayPal ukradnúť aj 1000 Eur

23.6.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+