MojAndroid

Zdá sa, že Google si na svojom asistentovi Google Now dáva naozaj záležať a chce, aby ho ľudia používali. Po nedávnych zmenách, ktoré v ňom urobil, totižto hlási vyhľadávací gigant ďalšiu novinku. Je ňou integrácia Google Now priamo do novej karty v Chrome na Androide. Novinka zatiaľ funguje len v Chrome Dev a Beta verzii a na jej aktiváciu budete potrebovať prepnutie špeciálneho flag-u. 

chrome-google-now-2

Návrhy z Google Now sa zobrazia po otvorení novej karty, pod záložkami. Ak sa vám nezobrazujú, aktivujte si flag “Show content snippets on the New Tab Page (enable-ntp-snippets)” na adrese chrome://flags/#enable-ntp-snippets. Ide stále iba o funkciu, ktorá je vo vývoji, a tak sa môže stať, že nebude fungovať úplne bez problémov. Sme zvedaví, či ju Google po poriadnom otestovaní vloží aj do stabilnej verzie Chrome-u. Prijali by ste integráciu Google Now vo svojom internetovom prehliadači?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

18.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+