MojAndroid

Motion Stills (Zábery v pohybe) je aplikácia od spoločnosti Google, ktorá slúži na nahrávanie krátkych videí a následné vytváranie GIF animácií. Paradoxne vyšla najprv pre iOS a až následne pre operačný systém Android. Každá snímka videa je spracovaná hneď, ako je zachytená, pričom sa video zároveň stabilizuje a tvorí sa slučka animácie. Vďaka tomuto procesu je animácia hotová v momente dokončenia nahrávania. K dispozícii je aj zrýchlený režim Fast Forward, ktorý umožní zrýchliť video 8-násobne a tým ušetrí čas prezerania GIF obrázku. Nová verzia 2.0 prináša pár zaujímavých vylepšení.

Náš tip
HTC Vive Pro: Nová úroveň virtuálnej reality | CES 2018

Nové užívateľské rozhranie pôsobí prehľadnejšie

V prvom rade je vylepšené používateľské rozhranie. Všetky ovládacie prvky vrátane spúšte sú na spodnej bielej lište. Vedľa spúšte sa konečne nachádza priamy prístup do galérie s poslednými nahranými GIF animáciami. Tie môžete následne zdielať či už ako GIF alebo mp4 video. Vpravo je prepínanie medzi zadnou a prednou kamerou. Nad spúšťou je výber z 3 režimov – Pohyblivá fotka, Zrýchlený záznam a AR mode.

Objekty v AR móde posúvajú zábavnosť aplikácie

Práve AR mod prináša možnosť vložiť si do GIFu animovaný 3D objekt a to buď dinosaura, mimozemšťana, sliepku, robota, zemeguľu alebo postavičku z perníku. Vybraný objekt môžete ľubovolne umiestniť, zväčšovať alebo otáčať. Vďaka tomu môžete vytvárať zábavne GIFy a následne sa nimi pochváliť priateľom. V nastaveniach je možne po novom vybrať kvalitu GIFu. Aplikáciu Motion Stills si môžte stiahnuť v obchode Google Play alebo na tomto linku.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

12.2.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+