MojAndroid

Google má v obchode Play niekoľko desiatok vlastných aplikácií. Jednou z nich je aj alternatívny titul pre SMS správy s názvom Google Messenger. Ten bol v týchto dňoch aktualizovaný na verziu 1.8.266, ktorá prináša niekoľko noviniek a vylepšení. Najzaujímavejšou zmenou je zrejme prítomnosť správcu SMS správ na vašej SIM karte.

Náš tip
Ako vypnúť upozornenia na SMS pri vybraných kontaktoch (Google Messenger) | NÁVOD

Samotné manažovanie správ na SIM karte je v prípade Messengeru veľmi jednoduché. Správy si môžete nechať zobraziť a priamo v aplikácii ich aj vymazať. Možnosť pre kopírovanie správy do pamäte zariadenia chýba, no Google ju možno doplní v ďalších aktualizáciách. Okrem toho Google zmenil vo svojej aplikácie aj niektoré dizajnové prvky, no zmenu si na prvý pohľad ani nevšimnete. Ide iba o detaily.

google-messenger-SIM-SMS-1 google-messenger-SIM-SMS-2

Aplikáciu Google Messenger si môžete aktualizovať priamo cez obchod Play, no ak sa vám nechce čakať na update, môžete si ju do zariadenia nainštalovať aj manuálne. Nižšie nájdete odkaz na APK súbor, ktorý po nainštalovaní iba aktualizuje už existujúcu aplikáciu Messenger, prípadne ju nainštaluje do vášho zariadenia, ak ste ju doteraz nepoužívali.

Google Messenger 1.8.266.apk

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

14.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+