MojAndroid

Google Street View v Google Mapách je súčasťou Android aplikácie už roky. Avšak, táto funkcia nebola v aplikácii tak dobre integrovaná ako v desktopovej verzii. To sa však teraz zmení, pretože Google pridáva do aplikácie nový pohľad “Street View”, ktorá používanie tejto funkcie uľahčí.

Náš tip
Google Mapy dostávajú podporu pre rozšírenú realitu (Live View)

Street View už v ponuke typov máp

Použítie je veľmi intuitívne. Po otvorení ponuky typov máp sa v sekcii “Preskúmať” zobrazuje možnosť Street View. Po vybraní tejto možnosti sa modrou farbou vyfarbia všetky cesty na mape, ktoré používateľa prevedú do Street View módu (iba jednoduchým ťuknutím na vybrané miesto). Samozrejme, do Street View režimu sa vie používateľ stále dostať aj napísaním adresy alebo použitím dedikovanej Street View aplikácie. Nová metóda je však skutočne omnoho jednoduchšia a intuitívnejšia na použitie. O novej integrácii Street View informoval web Android Police.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ak náhodou funkciu vo svojich Google Mapách ešte nevidíte, určite ju čoskoro obdržíte, pretože bola globálne rozšírená.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

2.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+