MojAndroid

Google Mapy sú stále najpoužívanejšou aplikáciou nielen na prezeranie máp, ale aj na navigovanie. Spoločnosť ich neustále vylepšuje a tentokrát dostanú novú funkcionalitu, ktorá sa môže hodiť. Na tému upozornil portál PhoneArena.

Nemali by ste prehliadnuť:

Paradoxom je, že Google Mapy pre operačný systém iOS už touto funkciou disponujú pomerne dlho a Google ju do smartfónov s vlastným systémom pridáva až teraz. Ide o zobrazenie aktuálneho počasia v oblasti, ktorú si používateľ práve prezerá.

google mapy pocasie
Zdroj: PhoneArena.com

Nová funkcia sa má objaviť prostredníctvom malej ikonky v ľavom hornom rohu obrazovky a ukáže vám aktuálnu teplotu. Po rozkliknutí sa zobrazia podrobnejšie informácie o počasí pre oblasť, ktorú si práve prezeráte. Okrem aktuálnej teploty tu nechýbajú maximálne a minimálne teploty pre konkrétny deň, hodinová predpoveď či kvalita ovzdušia.

Náš tip
Google Mapy šetria planétu. Toto sú konkrétne čísla
18.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+