MojAndroid

Google spustil novú službu dopravné informácie/Traffic pre ďalších 13 krajín. Konečne medzi nimi nechýba ani Slovensko. Okrem nás sú to aj susedia Česká republika, Rakúsko a Poľsko, ďalej Belgicko, Dánsko, Írsko, Izrael, Nemecko, Luxembursko, Holandsko, Španielsko a Švajčiarsko. Vo Veľkej Británii táto funkcia už funguje, Google však rozšíril pokrytie aj o ďalšie ulice. Pokrytie sa vzťahuje na diaľnice, rýchlostné cesty a hlavné ťahy veľkých miest.

Nový update je dostupný aj v Android mapách a desktopovej verzii maps.google.com, stačí si zapnúť vrstvu “Traffic”. Na mapách sú následne doplnené informácie o prejazdnosti ciest, zeleným sú označené prejazdné cesty, oranžové a červené miesta sú zdržania.

Vyskúšajte si túto novú funkciu, keď pojdete dnes do práce a domov aj vy. Dajte nám vedieť, ako ste so službou spokojní.

 

Zdroj: Google

14.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+