MojAndroid

Pokiaľ si k udalosti v Google Kalendári pridáte aj miesto, kde sa uskutoční, tak ju nájdete aj pri navigovaní v Google Mapách. Google dnes predstavil túto novinku spolu s funkciou inteligentného plánovania udalostí. Táto funkcia má hneď niekoľko praktických možností využitia a Google ňou i naďalej dokazuje, ako veľmi mu záleží na prepojení svojich služieb a ich interakcii medzi sebou.

mapping-voice-command

Náš tip
Google Mapy zobrazujú už aj fotky jedál a nadchádzajúce udalosti na miestach vo vašom okolí! [APK]

Jedinou podmienkou, aby vám nová funkcia fungovala, je to, aby ste boli v Kalendári aj v Mapách prihlásení pod rovnakým účtom a pri udalostiach v Google Kalendári poctivo vyplnili položku “Miesto“. Všetky nadchádzajúce udalosti nájdete v Google Mapách, keď otvoríte bočné menu a kliknete na Vaše Miesta > Nadchádzajúce. Zaujímavou je aj integrácia udalostí do Máp priamo z Gmailu. Ak si napríklad zakúpite letenku do Berlína a obdržíte ju mailom, v Mapách sa automaticky objaví v rovnakej záložke Nadchádzajúce. Ak si chcete tieto funkcie vyskúšať aj vy, nainštalujte si najnovšiu verziu Google Máp priamo vo vašom zariadení, alebo kliknutím na nižšie priložený odkaz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

3.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+