MojAndroid

Najnovšia verzia Google Máp prináša opäť dávku zaujímavých noviniek a vylepšení. Verzia 9.38 má nové záložky pre udalosti vo vašom okolí, rezervácie a bookovanie hotelov. Okrem toho prináša aj ďalšiu novinku – možnosť nahrať fotky jedál z vašich obľúbených reštaurácií. Odteraz si tak môžete pozrieť, ako vyzerá jedlo na mieste, kde sa chcete ísť najesť, ešte predtým ako tam prídete. Doteraz ste v Google Mapách našli len fotografie samotnej reštaurácie a jej vybavenia, ak ich niekto do máp nahral.

google-mapy-v9-38-1 google-mapy-v9-38-2 google-mapy-v9-38-3

Veľmi praktickou je aj novinka s názvom Upcoming, ktorá sa zobrazuje v záložke Vaše miesta. Tu nájdete informácie o udalostiach, ktoré sú organizované na miestach, kde sa práve chystáte alebo sú vo vašom okolí. Informácie o udalostiach sa načítajú z vášho kalendára a prepojeného Gmail účtu, takže vás na ne niekto musí najprv pozvať, aby ste ich videli aj v Mapách. Rovnakým spôsobom sa do Máp načítajú aj informácie o vašich rezerváciách v reštauráciách či hoteloch.

google-mapy-v9-38-4

Ak sa vám nechce čakať na aktualizáciu, ktorá prináša tieto novinky, tak si môžete nové Google mapy v9.38 stiahnuť aj manuálne pomocou APK súboru. Myslite však na to, že niektoré funkcie sú obmedzené lokalizáciou, takže nemusia byť ešte stále dostupné aj u nás na Slovensku. Skôr či neskôr sa ich ale dočkáme.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

28.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+