MojAndroid

Spoločnosť Google prináša nové funkcie do svojho prostredia aplikácie Kalendár. Novinky uľahčujú organizáciu udalostí väčšieho formátu (konkrétne nad 200 účastníkov) a k používateľom prídu už v najbližšej aktualizácii.

Udalosti väčšieho formátu s prehľadom

Náš tip
Google Kalendár prináša inteligentné plánovanie udalostí a stretnutí

Organizovanie rozsiahlych udalostí môže byť s novými funkciami teraz menej stresujúcou záležitosťou. Novinky sa vzťahujú len na veľké skupiny s viac ako 200 účastníkmi. Ak pozývate svojich známych do udalosti prostredníctvom zoznamu adries, aplikácia Kalendár zabezpečí automatické pridávanie nových kontaktov do udalosti aj po vytvorení samotnej udalosti. Rovnako tak kontakty, ktoré odstránite zo zoznamu adries budú odstránené aj z vašej udalosti. Správa adresára funguje aj v prípade opakujúcich sa udalostí.

Náš tip
Google Kalendár vám po novom pomôže so splnením vašich cieľov

Taktiež sa nebudete musieť spoliehať na prostredie aplikácie Kalendár, aby ste zistili, koľko účastníkov sa zúčastňuje udalosti. Po prekročení hranice 200 účastníkov sa vám zobrazí možnosť exportu prostredníctvom aplikácie Tabuľky Google. Tam uvidíte prehľadný zoznam účastníkov, kto prijal žiadosť, ako aj ich reakciu na danú udalosť. Obe nové funkcie prídu už v najbližších dňoch do prostredia Google Kalendár. Je však možné, že budete potrebovať vytvoriť nové udalosti, aby boli novinky plne funkčné.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

9.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+