MojAndroid

Google v najnovšej verzii svojho kalendára pridal zaujímavú funkciu. Tá vám pomôže s načasovaním vašich úloh, a tým vám pomôže splniť aj vaše ciele. Novinka vám umožňuje zadať do kalendára dlhodobé ciele, ktoré chcete splniť, pričom vám pravidelne pripomenie, kedy na ne máte počas dňa čas. Chcete pravidelne cvičiť, čítať knihu alebo sa naučiť hrať na gitaru? Stačí zadať, ako dlho a ako pravidelne to chcete robiť a Google Kalendár to zaradí do vášho harmonogramu. Ak sa náhodou stane, že si v daný deň naplánujete stretnutie presne v čase, keď máte ísť napríklad cvičiť, kalendár automaticky cvičenie posunie na termín po stretnutí, aby ste ho nevynechali.

Novinka je dostupná v najnovšej verzii aplikácie Google Kalendár, ktorá by sa vám mala v zariadení aktualizovať automaticky. Ak si chcete update skontrolovať manuálne, prejdite do obchodu Play pomocou widgetu nižšie.

Náš tip
Pripomienky nájdete už aj vo webovej verzii Google Kalendára

Goals create_FINAL

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

14.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+