MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov aplikácií priamo od Google, a aktualizujete si aplikácie pravidelne, určite ste si povšimli, že jedna z najobľúbenejších Google aplikácií – Kalendár, dostala značný redizajn.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Dizajnový jazyk z Androidu Pie

Vzhľad aktualizovanej aplikácie je možné popísať ako Material Design 2.0, ktorý poznáme z najnovšej verzie Androidu. Množstvo Google aplikácií si touto kozmetickou zmenou už prešlo, a teraz už vieme, že sa k nim zaraďuje aj aplikácia s Kalendárom. Náš názor na tento redizajn je veľmi kladný. Aplikácia pôsobí plynulým dojmom a je možné sa v nej zorientovať omnoho rýchlejšie. Navyše, výzor ide ruka v ruke s podobnou aplikáciou od Google s názvom To-Do, takže poteší, že Google synchronizuje aktuálny vzhľad pre svoje nové, ale aj pomerne staršie aplikácie. Na snímkach obrazovky nižšie si môžete pozrieť zopár zmien v rôznych zobrazeniach. Ak chcete mať Google Kalendár s Material Design 2.0 aj vy, stačí, keď prejdete do Obchodu Play, a aplikáciu si jednoducho aktualizujete.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Aktualizácia aplikácie Google Fotky prináša Material Design 2.0
Náš tip
ARCore v1.5 pridáva podporu pre OnePlus 6T, ROG Phone, Xperiu X a iné
Náš tip
Najpopulárnejší mobilný operačný systém oslavuje 10 rokov. Všetko najlepšie!
27.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+