MojAndroid

Spoločnosť Google v spojitosti s príchodom novej verzie systému Android O prináša hneď niekoľko nových dizajnov svojich aplikácií. Len nedávno ste si mohli všimnúť novú ikonku Obchodu Play a teraz prichádza na rad aj veľmi často používaná aplikácia od Googlu s názvom Hodiny.

Náš tip
Google Street View oslavuje 10. narodeniny, pozrite si infografiku s dôležitými míľnikmi

Hodiny prinášajú novú, prepracovanú ikonu. Doteraz ste v rámci ikonky mali zobrazené len okrúhle hodiny. Po aktualizácii sa ikonka zmení na modré hodiny osadené do sivého či skôr šedého štvorca. Vzhľadom na fakt, že spoločnosť Google skôr odstraňuje štvorcové pozadie pri svojich ikonách (viď. Obchod Play) je táto dizajnová zmena rozhodne zaujímavým krokom.

Náš tip
Google Tabuľky vďaka umelej inteligencii dokážu vytvárať automatické grafy

Aplikácia prichádza vo verzii 5.1 a prináša zo sebou aj zmenu témy. V rámci aplikácie nájdete miesto modrej témy tmavšiu tému. Nedá sa povedať, že ide o čierne farebné prevedenie. Je to skôr tmavá šedá, ale rozhodne sa jedná o tmavšie prevedenie ako doteraz. Či aktualizácia prinesie zmeny aj po stránke funkcií sa dozvieme pravdepodobne až neskôr s príchodom systému Android O.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

9.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+