MojAndroid

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa aplikácia Google Hodiny objavila v obchode Play ako samostatný titul, je možnosť inkrementálnych aktualizácií nezávisle na aktualizáciách celého operačného systému. Takýto postup zvolili aj mnohí výrobcovia smartfónov, ktorí môžu svoje aplikácie aktualizovať bez toho, aby musela aktualizácia prísť cez centrum aktualizácií celého systému.

Porovnanie starej a novej verzie aplikácie Google Hodiny
Porovnanie starej a novej verzie aplikácie Google Hodiny

Titul Google Hodiny teraz dostáva prvú takúto menšiu aktualizáciu, na ktorú by museli užívatelia v opačnom prípade počkať až do aktualizácie celého systému. V tomto konkrétnom prípade ide o update, ktorý opravuje drobné chyby v aplikácii a mení aj vzhľad prostredia. Zmenené boli farby aplikácie, ktoré sú teraz prirodzenejšie a príjemnejšie na pohľad. Spolu s týmito zmenami boli odstránené aj rôzne ďalšie nedostatky, ktoré mohli na niektorých konkrétnych zariadeniach spôsobovať menšie či väčšie problémy pri používaní aplikácie. Je pravdepodobné, že pri takomto zverejnení aplikácie pre všetky zariadenia sa objavia podobné chyby, no práve možnosť takto jednoducho ich odstrániť je veľká výhoda oproti opačnému riešeniu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

17.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+