MojAndroid

Je to takmer presne 5 mesiacov od vtedy, čo Google osamostatnil Google Fotky do vlastnej aplikácie. Odvtedy do nich iba pridával nové funkcie a vzhľad, ktoré boli natoľko zaujímavé, že Google Fotky začalo aktívne používať už viac ako 100 miliónov ľudí mesačne. Aspoň to hovoria najnovšie štatistiky, ktoré zverejnil Google. A v čom sú Google Fotky také jedinečné?

Najmä v tom, že vám ponúkajú neobmedzené množstvo cloudového úložiska pre vaše fotografie. Dobre, nemôžete si ich ukladať donekonečna v pôvodnej kvalite, ale 13 Mpix pre fotografie a Full HD rozlíšenie pre video sú naozaj dostatočné pre väčšinu z vás. Bonusom je dostupnosť aplikácie na viacerých (aj konkurenčných) platformách, či inteligentné funkcie, ktoré dnes nenájdete takmer v žiadnej alternatívnej aplikácii. A to nie sú Google Fotky na trhu samostatne ani pol roka. Už teraz sa tešíme na ďalšie vylepšenia a zmeny, ktoré pre nás Google pripravuje. Google Fotky sme už dokonca vymenili aj za aplikáciu Dropbox, ktorú sme v redakcii doteraz používali na zálohu fotografií a videí.

Akú aplikáciu na zálohu fotografií používate vy?

Náš tip
50 MUST HAVE Android aplikácie: Google Fotky (49.časť)
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCentral

21.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+