MojAndroid

Spoločnosť Google nepriniesla rozsiahlu aktualizáciu svojej fitness aplikácie už približne dva roky. Táto situácia sa teraz mení, a to pre Android aj iOS. Google v spolupráci s organizáciou “American Heart Association” a Svetovou zdravotníckou organizáciou oznámila kompletnú rekonštrukciu aplikácie Google Fit, ktorá prináša nové motivačné funkcie a úplne nový dizajn.

Google Fit | Rozsiahla aktualizácia

Jednou z nových funkcií je aj služba “Move Minutes,” ktorá sa snaží motivovať vás k častejšiemu cvičeniu. Zaráta sa tu takmer akýkoľvek pohyb, ako napríklad chôdza po schodoch alebo aj prechádzka po ulici. Za pohyb vás aplikácia odmení v podobe získavania bodov. “Heart Points” môžete zasa získať akýmkoľvek pohybom, ktorý zamestná vašu srdcovú frekvenciu. Za každú minútu športovania teda opäť dostávate body, či už ide o rýchlu chôdzu, plávanie alebo beh, box či bicyklovanie.

Aplikácia zameraná najmä na sledovanie fitness tréningy prichádza tiež s pomerne rozsiahlou zmenou dizajnu (nové prvky budú teraz podobné s aplikáciami Úlohy a Správy od spoločnosti Google) a aj novým fontom – Google Sans. Nechýba tiež podpora wearables a systému Wear OS, kde by sa nové dizajnové črty mali takisto prejaviť. Ak túto aplikáciu ešte nemáte, môžete si ju stiahnuť bezplatne prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Neviete na čo sa pozeráte? Táto aplikácia rozozná budovy, rastliny a iné objekty
Náš tip
Služba Google Lens je dostupná už aj v slovenčine

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+