MojAndroid

Okrem služby na komunikáciu Google Allo sa americký gigant zaoberá aj s ich programom Google Duo. Ako plynie čas, tak Google Duo dostáva rôzne aktualizácie, nové funkcie a vylepšenia pre čo najjednoduchšie používanie. Po novom je možné vykonávať hovory a písať správy aj cez oficiálnu webovú stránku Google Duo, a to prakticky z hocijakého zariadenia.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

Autentifikácia pomocou mobilného telefónu

Google Duo hocikde

Stačí, že prejdete na stránku duo.google.com. Potom pripojte svoj účet a môžete pokračovať s overením identity za pomoci bezpečnostného kódu, ktorý vám príde na telefón. Pokiaľ ste prihlásený do Duo na prehliadači a máte nejaký prichádzajúci hovor, máte možnosť ho zodvihnúť nielen na počítači, ale ja na vašom smartfóne. Webová verzia Duo taktiež prináša množstvo praktických funkcií, ktoré si už musíte vyskúšať sami. Samotné prostredie je zladené do Material Design 2.0 a pôsobí veľmi príjemným dojmom.

Kontakty vo webovej verzii

Ďalšie články k téme “Google”:

Náš tip
Aplikácia Google Duo presiahla jednu miliardu stiahnutí v Obchode Play

 

Náš tip
Google Asistent bude navrhovať odpovede aj na SMS správy
Náš tip
Google ruší webovú stránku Google Fit

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+