MojAndroid
Google Allo
Články
Fotografie
Aplikácie
AndroidFórum
Recenzie
Návody
Porovnanie
Najlepšie lacné mobily do 100 eur
Najlepšie odolné telefóny
TOP mobily s najdlhšou výdržou
Aplikácie
Aplikácie zadarmo
Android Hry
Katalóg aplikácií
ZAJTRA.sk
viac
Smartfóny Huawei označujú Google Allo za škodlivý malvér
Android aplikácie
5
Smartfóny Huawei označujú Google Allo za škodlivý malvér
Martin Minka
4.1.2020
Android aplikácie
0
Google Allo dnes končí, uložte si históriu konverzácií
Milan Menšík
12.3.2019
Android aplikácie
1
Služba Google Allo bude zrušená v marci budúceho roka
Milan Menšík
11.12.2018
Novinky
1
Budúcnosť v podaní Google - neistý osud platformy Allo a nástupca SMS
Milan Kutaj
23.4.2018
Android aplikácie
0
Google Allo má už aj neoficiálnu desktopovú aplikáciu pre Windows a Mac
Matúš Kapusta
28.8.2017
Android aplikácie
0
Google Allo je konečne dostupný aj v počítači. Nie však pre každého
Matúš Kapusta
16.8.2017
Android aplikácie
4
Google Allo príde čoskoro aj vo webovej verzii
Matúš Kapusta
10.7.2017
Android aplikácie
0
Google Allo vytvorí z obyčajnej selfie fotografie jej kreslenú podobu
Fero Chovaňák
13.5.2017
Android aplikácie
0
Google Allo má už aj desktopovú verziu. Bude fungovať podobne ako WhatsApp
Tony Paluš
18.4.2017
Android aplikácie
12
Edward Snowden odkazuje: Nepoužívajte Google Allo
Matúš Kapusta
1.10.2016
Android aplikácie
4
Inteligentnejší a zábavnejší Google Allo je tu! Dostupný v obchode Play alebo ako APK
Fero Chovaňák
21.9.2016
Android aplikácie
6
Chatovacia aplikácia Google Allo bude dostupná už tento týždeň
Fero Chovaňák
19.9.2016
Najčítanejšie
1
Aktualizácie
Túto aktualizáciu pre Samsung Galaxy si nainštalujte, opravuje desiatky chýb. Deväť je kritických
2
Android aplikácie
Google Peňaženka dostáva nový dizajn kariet
3
Android aplikácie
Google Správy chystajú zmenu, ktorá nepoteší. Prídu o jednu funkciu
4
Android aplikácie
Strava má problémy s hodinkami Samsung, Garmin aj Apple. Termín opravy chýba
5
Príslušenstvo
Konečne! Galaxy SmartTag3 už nie je len pre Samsungy. S ktorými telefónmi bude fungovať?
NOVINKA: Príručka Ako byť smart a nesadnúť na lep podvodníkom 2025
MojElektromobil.sk
Elektrický Volkswagen ID. Buzz prešiel 92 krajín bez jedinej poruchy. Ako je na tom batéria?
Test diaľničného dojazdu 8 lacných elektromobilov: Dva prekonali aj údaje výrobcu
Škoda môže prerušiť výrobu v Mladej Boleslavi. Chýbajú jej diely z Ukrajiny
Premiéra BMW iX4: Elektrické SUV kupé prejde až 828 km, v Nemecku stojí od 70 900 eur
Tesla FSD mieri na Slovensko. Sme tesne pred cieľom, oznámil minister