MojAndroid

Podľa Wall Street Journal sú inteligentné hodinky Googlu v poslednom štádiu vývoja a internetový gigant sa pripravuje na ich masovú produkciu. Zdroj uvádza, že hodinky budú bežať pod operačným systémom Android a budú silno previazané s hlasovým asistentom Google Now. Google údajne venoval veľkú pozornosť aj zníženiu spotreby.  Hodinky by tak mali vydržať dlhšie a nebude ich nutné nabíjať tak často. Čo si však predstavujú pod pojmom často zatiaľ presne povedať nevieme.

ku-bigpic

Denník WSJ tiež informuje o tom, že hodinky s veľkou pravdepodobnosťou nebudú samostatne fungujúcim zariadením, ale že sa budú pripájať k smartfónu. Do masovej výroby by mali vstúpiť už v nasledovných mesiacoch. Kedy však budú dostupné pre bežného používateľa ostáva zatiaľ veľkou neznámou.

Zdroj: gizmodo

29.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+