MojAndroid

Prostredie Google Asistenta, rovnako ako aj prostredie aplikácie Google Home bude obohatené o jednoduchú lištu pre vyhľadávanie v hornej časti. Nejde síce o prevratnú funkciu, no ponúka vyhľadávanie aj v rámci služieb tretích strán. Prostredie tak ponúkne omnoho jednoduchšiu prácu so službami ako v prípade zoznamu, ktorým bolo potrebné skrolovať doteraz.

Náš tip
Lacné inteligentné osvetlenie od Ikea bude kompatibilné s Google Home aj Amazon Alexou

Vyhľadávanie aj v rámci služieb tretích strán

Nové vyhľadávanie vám umožní vyhľadávať všetky možné integrácie asistenta od prvotných služieb ako Hue, SmartThings a Honeywell až po služby tretích strán ako je Alarm.com, Logitech, Roomba či Number Genie, Knock Knock Who a pod. Ikona vyhľadávania sa pri prehliadaní rôznych kategórií asistenta zobrazuje v pravom hornom rohu, takže je skutočne jednoduché vyhľadať niečo konkrétne.

Náš tip
Rozhovor medzi dvoma Google Home reproduktormi live na Twitchi | VIDEO

Pri vyhľadávaní slova “light” zobrazíte všetky potenciálne služby, ktoré by mohli napríklad ovládať vaše svetlá alebo iné kuchynské spotrebiče ako napr. inteligentné chladničky. Podobne to funguje v prípade výrazov ako “alarm” / “sport” / “recipe.” Akonáhle sa vám služba zapáči, môžete ju hneď vyskúšať v prípade, že nevyžaduje prihlásenie. Nová funkcia by mala byť dostupná pre všetkých používateľov už v najbližšom období.

Verzia: 1.27.81.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27.81.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice 

26.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+