MojAndroid

Google sa tento rok naozaj rozbehol a prináša jednu vydarenú reklamu za druhou. Jedným z jeho najnovších počinov je reklama s názvom Monotune, ktorá poukazuje na to, že rôznorodosť je vždy lepšia ako jednotvárnosť. Základom tejto reklamy bol špeciálne upravený klavír, ktorý má 88 klávesov s rovnakým C tónom. Klavirista Ji-Yong Kim na ňom hral rovnakú skladbu ako na klasickom klavíri, z čoho vzniklo naozaj zaujímavé porovnanie toho, ako znejú inak ľubozvučné skladby hrané na jednej tónine. A Google s touto reklamou neskončil. Spolu s Kimom nahral celý album s názvom Monotune a ten je dostupný úplne bezplatne cez Hudbu Google Play.

monotune-album-klavir-piano

Album Monotune obsahuje niekoľko zaujímavých skladieb, no aj jednoduché piesne so známou melódiou. Všetky sú však nahrané v jednej tónine, a tak pôsobia prinajmenšom “netradične”. Ide však rozhodne o zaujímavý počin a keďže je album dostupný bezplatne, rozhodne vám ho odporúčame stiahnuť a vypočuť. akcie na bezplatné albumy zvyčajne bývajú regionálne obmedzené, no táto ponuka je našťastie dostupná aj u nás na Slovensku.

Monotune – Monotune Piano by Android (album)

Zdroj: ObchodPlay

29.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+