MojAndroid

Minulý týždeň sa na svetlo dostali prvé informácie o pripravovanom e-mailovom klientovi Gmail 5.0, ktorý by okrem nového Material dizajnu mal priniesť aj podporu pre ďalšie e-mailové služby. To znamená, že v tejto aplikácií už otvoríte aj e-mailové správy z Yahoo, Zoznamu, Outlooku a iných. Gmail vo verzii 5.0 zatiaľ nie je k dispozícii prostredníctvom obchodu Play, no môžete si ho nainštalovať vďaka APK súboru, ktorý sa podarilo získať portálu AndroidPolice.

Gmail 5.0-3 Gmail 5.0-2 Gmail 5.0-1

Gmail 5.0-5 Gmail 5.0-6 Gmail 5.0-7

Používateľské prostredie prešlo veľkými zmenami a je ladené do červenej farby. Ak ste už  začali, alebo ste videli prostredie aplikácie Inbox od Google, tu sa stretnete s podobným vyhotovením grafiky aj animácií. Všetko je teraz prehľadnejšie a uhladenejšie, čo určite ocenia všetci, ktorí prostredníctvom e-mailov komunikujú každý deň. APK si môžete stiahnuť prostredníctvom odkazu, ktorý prikladáme nižšie. Ak chcete získať podporu Exchange, tak musíte nainštalovať aj druhé APK.

–> Stiahni Gmail 5.0 APK <–

–> Stiahni Gmail Exchange 6.5 <–

1.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+