MojAndroid

Spoločnosť Garmin prináša novinku s názvom VIRB 360. Ide o robustnú športovú kameru, ktorá dokáže snímať 360 stupňové videá až v rozlíšení 4K. Model VIRB 360 obsahuje dve kamery, ktoré zaznamenávajú a automaticky skladajú obraz, vďaka čomu dokážu vytvoriť 360 stupňové 4K video. K dispozícii je tiež tvorba 15 MPix fotografií.

Náš tip
Garmin Quatix 5 sú hodinky so zafírovým sklom určené najmä pre šport. Poznáme ich cenu

Garmin VIRB 360 obsahuje tiež podporu GPS a Wi-Fi pre jednoduchý prenos či zdieľanie videa na internet. Pre rýchle párovanie a prepojenie so smartfónom môžete využiť technológie Bluetooth či NFC.

Náš tip
Garmin uvádza nový fitness tracker Vívosmart 3. Poznáme cenu aj špecifikácie

Batéria vydrží snímať 4K video na jedno nabitie približne 60 minút. Nechýba odolné telo vhodné aj pre nešetrné zaobchádzanie. Cena modelu VIRB 360 štartuje na sume 799,99 dolárov a túto kameru bude možné zakúpiť už v priebehu júna 2017.

Zdroj: gsmarena

26.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+