MojAndroid

Minulý týždeň Apple vyhral súdny spor so Samsungom a vybojoval si tak zákaz predaja tabletu Galaxy Tab 10.1 v Nemecku. Výbornou správou je, že nemeckí predajcovia ho i naďalej predávajú. OSnews informovalo, že technicky sa nemôžu predávať len tablety Galaxy Tab 10.1, ktoré pochádzajú z oficiálnej nemeckej pobočky Samsungu. Predajcovia a obchody môžu teda naďalej predávať zariadenia, ktoré kúpia od zahraničných pobočiek alebo iných distribútorov.

Media Markt, populárny predajca spotrebnej elektroniky v Nemecku a Holandsku by tak pre pokračovanie predaja mohol využiť práve svoje pobočky v Holandsku. Vyzerá to tak, že úspech Apple nakoniec nebude mať na Samsung až tak veľký dopad. Uvidíme ale, aké opatrenia proti tejto medzere v rozsudku podnikne Apple.

Zdroj: androidcentral.com

12.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+