MojAndroid

YouTuber s prezývkou XEETECHCARE sa chopil príležitosti a ako prvý na svete porovnal aktuálne dvoch najväčších rivalov medzi smartfónmi – Samsung Galaxy S8 a iPhone 7 Plus. Tentokrát však nebol braný odhad na ich papierové parametre a výsledky benchmarkov, ale na bežné používanie a rýchlosť aplikácií v oboch zariadeniach. Musíme povedať, že tento súboj bol naozaj tesný, no v mnohých smeroch mal navrch práve kórejský smartfón. Pozrite si celý test v priloženom videu.

Okrem spúšťania aplikácií otestoval XEETECHCARE aj multitasking a opätovné spustenie aplikácií bežiacich na pozadí. Rýchlosť oboch zariadení je naozaj porovnateľná, a tak je nutné pri porovnávaní zamerať sa na iné oblasti a vlastnosti týchto modelov. Už teraz sa tešíme na porovnávací test fotoaparátov, no dovtedy môžeme s čistým srdcom prehlásiť, že Samsung Galaxy S8 ponúka krajší displej. Súhlasíte s nami? V čom ďalšom má Samsung Galaxy S8 navrch oproti iPhone-u 7 Plus?

Náš tip
Samsung Galaxy S8 má opäť najlepší displej na trhu

Zdroj: YouTube, titulná fotka: 91mobiles

5.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+