MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa neustále stará o bezpečie a spokojnosť svojich zákazníkov. Preto vydáva novembrový bezpečnostný update aj na smartfóny Galaxy A12. Spoločnosť rozširuje dostupnosť aktualizácií aj na modely smartfónov, ktoré sa nachádzajú v nižšej cenovej kategórií. Internetový portál SamMobile poskytol všetky informácie ohľadom najnovšej aktualizácie.

Novembrový balíček pre Galaxy A12 údajne opraví viacero nedostatkov

Novembrový balíček pre modely Samsung Galaxy A12 prichádza s firmvérovým označením A125FXXU1BUK1. Ako prví si bezpečnostný update môžu otestovať používatelia v Rusku. Onedlho môžeme očakávať rozšírenie dostupnosti aktualizácie aj v ďalších krajinách. Kompletný list s prichádzajúcimi zmenami však zatiaľ nebol zverejnený.

Zdroj vo svojom článku uviedol, že novembrová aktualizácia by mala opraviť niekoľko závažných problémov, ktoré sa spoločnosti nepodarilo zmeniť v predchádzajúcich updatoch. Vývojári samozrejme nezabudli pribaliť do aktualizácie aj bežné opravy chýb a vylepšenia stabilizácie chodu zariadení.

Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12 | Zdroj: Samsung.com


Juhokórejský gigant vypustil smartfóny Galaxy A12 na trh minulý rok. Zariadenia boli vybavené operačným systémom Android 10, no v máji 2021 smartfóny dostali významný update na Android 11. Spoločnosť garantuje ešte jednu veľkú aktualizáciu operačného systému s príchodom Androidu 12 a nadstavby One UI 4.

Dostupnosť aktualizácie si môžete kedykoľvek skontrolovať prejdením do Nastavení, kliknutím na ikonku Systémové Aktualizácie a po stlačení políčka Stiahnuť a inštalovať by sa vám mali zobraziť najnovšie aktualizácie.

Ak nevyskočí žiadne okienko ohľadom novej inštalácie, to bohužiaľ znamená, že sa k vám ešte bezpečnostný balíček nedostal. Zručnejší používatelia si môžu aktualizáciu nainštalovať manuálne stiahnutím firmvéru z online databázy. Ostatným zákazníkom nezostáva nič iné, ako na príchod updatu počkať zopár dní.

Aktualizuje aj konkurencia:

Náš tip
NAY Android Roka 2021: Predstavujeme kategóriu Slúchadlá

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+