MojAndroid

Fanúšikovia mobilných technológií a systému Android sa stretli na akcii Orange Android Roadshow 2015 v Žiline. Všetci návštevníci si mohli vyskúšať novinky, ako je nový Acer Liquid Jade Z, ASUS ZenFone 2, slúchadlá Creative, HTC One (M9), Lenovo P90, Samsung Galaxy S6 a S6 Edge, Sony Xperia M4 Aqua a samozrejme všetky najlepšie zariadenia od partnerov Acer, ASUS, Creative, HTC, Lenovo, Samsung a Sony. K dispozícii boli aj inteligentné okuliare Google Glass od Tatra Banky, ktoré si mohol každý vyskúšať na vlastnej koži.

Z našej redakcie sme vám priniesli virtuálnu realitu Oculus Rift, na ktorú sa vytvorili dlhé rady. Zabavili sme sa aj v súťaži Orange GO 4 Fun: SUMO Race 4G a osviežili sme sa aj energetickými nápojmi Tiger a džúsmi Relax. V závere sme samozrejme vyžrebovali víťazov hodnotných cien, ktorí si domov odniesli smartfón Acer Liquid Jade Z, Lenovo Vibe X2, navigácie Sygic alebo iné atraktívne ceny od partnerov. Účastníci Orange Android Roadshow si mohli vyskúšať aj 4G/LTE sieť od Orange. Spoločne sme tak prežili skvelý deň s Androidom.

Ďakujeme všetkým za účasť, výhercom ešte raz blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu Orange Android Roadshow, ktorá sa bude konať najbližšie v Poprade.

Orange

Acer

ASUS

Creative

HTC

Lenovo

Samsung

Sony

Tatra banka

Volkswagen

Záverečné žrebovanie

Organizačný tím

Orange Android Roadshow 2015 - Zilina-127

16.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+