MojAndroid

Spoločnosť Google predstavila svoju službu Fotky Google pred rokom. Za ten čas si aplikácia získala veľké množstvo fanúšikov, ktorým poskytla obrovské množstvo užitočných funkcií. Pri príležitosti prvých narodenín sa spoločnosť Google podelila o zaujímavé štatistiky, ktoré ukazujú, aká je aplikácia populárna a užitočná.

Už vieme, že aplikácia má 200 miliónov pravidelných mesačných používateľov. Teraz sme sa dozvedeli aj to, že aplikácia už ukázala používateľom 1,6 miliardy animácií, koláží a príbehov. Čo je veľmi zaujímavé, aplikácia uvoľnila na zariadeniach 13,7 petabajtov miesta. Trvalo by 424 rokov prezrieť si všetky tieto fotografie v aplikácii. Aplikované boli 2 bilióny značiek, pričom až 24 miliárd z nich boli pre #selfie.

fotky-google-titulka

Aplikácia je tak bez pochýb veľmi užitočná a mnohoí používatelia si to aj uvedomujú. Aplikácia je tiež pravidelne aktualizovaná a získava stále nové a zaujímavé funkcie. Ak ste ju ešte doteraz nevyskúšali, možno práve teraz je ten správny čas.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

28.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+