MojAndroid

O tom, že Samsung pracuje na novom fitness zariadení sme sa dozvedeli ešte v minulom roku. Teraz však naberájú už na reálnych kontúrach. Na webe sa totižto objavili správy a uniknuté fotografie zariadenia SM-R150, ktoré Samsung interne označuje ako Triathlon. Svojim dizajnom sa podobá na bežné hodinky Gear S2 v športovej verzii, dokonca má rovnaký okrúhly displej a rotačný ciferník pre ovládanie. Základ bude pravdepodobne tvoriť nový bioprocesor, ktorý juhokórejská spoločnosť odhalila len prednedávnom.

Nové hodinky by samozrejme mali podporovať väčšinu bežných funkcií dnešných fitness zariadení. Nechýba teda merač srdcového pulzu, ktorý môže byť dokonca pripevnený na hrúď používateľa. Okrem toho majú byť schopné merať opakovania cvičení, telesný tuk a sledovať množstvo prijímanej vody. Otázne je, či tieto hodinky ponúknu aj všetky funkcie, ktoré má Gear S2. Ak nie, tak by mohlo ísť o relatívne lacné zariadenie, ktoré bude zamerané výhradne na meranie fitness aktivít.

Samsung-SM-R150-04 Samsung-SM-R150-01

Samsung-SM-R150-02 Samsung-SM-R150-03

Zdroj: sammobile

18.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+