MojAndroid

Spoločnosť Google na svojom blogu zverejnila ďalšie informácie týkajúce sa používateľov Fitbit zariadení. Ako sme už spomenuli, hodinky Fitbit prišli o populárne funkcie. Ďalšia zmena sa bude týkať Fitbit účtov a údajne príde už začiatkom tohto leta. Do aplikácie Fitbit sa už pomocou svojho starého účtu neprihlásite.

Akú zmenu Fitbit chystá?

Nový spôsob prihlasovania by mal fungovať prostredníctvom nových účtov Google, ktoré budú slúžiť na prihlásenie do aplikácie. Ak už ste majiteľom Fitbit účtu, výhodou môže byť práve časové rozmedzie, v ktorom si máte svoj účet zmeniť, nemusí to byť hneď. Google si však túto zmenu vyžaduje do roku 2025. Ak ste nový používateľ, Fitbit účet si už nevytvoríte a registrovať sa budete musieť prostredníctvom Google účtu.

Fitbit Charge 5 ciferník
Fitbit Charge 5 | Zdroj: Zdenka Smalecová

Svoje dáta zo starého účtu aj napriek tomu nestratíte, automaticky sa prenesú. Spoločnosť sľubuje aj lepší používateľský zážitok. Medzi novinky, ktoré prídu spolu s novým prihlasovacím systémom, patrí napríklad jednoduchšie a pohodlnejšie prihlasovanie. Na prihlásenie postačí po zmene účtu jedno heslo. Spolu s tým prichádza aj to, že budete mať prehľad o pripojených zariadeniach a všetky informácie pokope.

Spoločnosť vylepšuje aj bezpečnosť. Prostredníctvom centra bezpečnosti Google udržíte svoje informácie v bezpečí. Taktiež si budete môcť skontrolovať aj zariadenia, na ktorých ste cez svoj účet prihlásený. Keďže sa spoločnosť neustále sústreďuje na bezpečnosť používateľov, súkromné dáta budú chránené a oddelené aj od Google reklám.

Aj napriek zmene účtov sľubuje spoločnosť výborný používateľský zážitok. Práve z tohto dôvodu neprídete o vaše dáta a tie budú v aplikácii aj naďalej dostupné. Účet si zmeníte jednoducho v nastaveniach aplikácie. Čo si o tejto zmene myslíte? Váš názor si radi prečítame v diskusii pod článkom. 

Náš tip
Recenzia Redmi Note 12 Pro 5G: Posun k lepšiemu

12.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+