MojAndroid

Spoločnosť Mozilla oznámila, že k dispozícii bude nová verzia obľúbeného prehliadača Firefox. Na tom by nebolo nič zvláštne, nejaké novinky, lepšia optimalizácia a tak ďalej. Spoločnosť si však pripravila ešte jedno prekvapenie. Nový Firefox totižto ponúkne tmavú tému. Zaradí sa tak medzi ostatné aplikácie, ktoré ju už majú. Tmavá téma je momentálne veľmi populárna, takže rozhodnutie Mozilly je logickým krokom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Prepínanie témy jedným kliknutím

Prepnúť na tmavú tému a naspäť bude možné len jedným kliknutím priamo v aplikácii. Najnovšia verzia aplikácie Firefox dovolí používateľom zmeniť tému aj manuálne v nastaveniach alebo automaticky na základe okolitého svetla. Okrem zmeny tému budú môcť používatelia aj vyhľadávať otvorené okná a rýchlo prepínať medzi normálnym a súkromným prehliadaním. Aktualizácia sa bude šíriť postupne, na redakčných smartfónoch ešte k dispozícii nie je, no v najbližších dňoch ju môžete očakávať.

Firefox je veľmi obľúbenou alternatívou prehliadača Chrome, ktorý je predinštalovaný v smartfónoch s Androidom. Kvôli svojej rýchlosti a množstvu funkcií sa stal veľmi populárnym. Zásluhu na tom má aj fakt, že desktopová verzia prehliadača stále patrí medzi najpoužívanejšie.

Aký prehliadač používate vo vašom smartfóne?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Náš tip
Tmavá téma v aplikácii YouTube je už k dispozícii pre všetkých
7.9.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+