MojAndroid

Nedávno sme písali o tom, že YoTube pracuje na tmavej téme svojej aplikácie pre Android. Tá bola k dispozícii ako Beta pre mnohých používateľov, na niektorých redakčných smartfónoch sa nám aplikácia automaticky aktualizovala a téma sa taktiež zmenila na tmavú. No stále to bolo len testovanie a plná verzia k dispozícii až doteraz nebola. V rámci tej testovacej sme však nenarazili na žiadnu chybu.

Teraz pre všetky zariadenia

Pokiaľ ste teda fanúšikom tmavých/čiernych pozadí, máme pre vás dobrú správu. V najnovšej aktualizácii dostane tmavú tému aj váš smartón s Androidom. Stačí aktualizovať v Obchode Play, pričom téma sa pravdepodobne zmení automaticky. Ak by sa však nezmenila, tu je jednoduchý návod, ako na to:

  1. Aktualizujeme YouTube aplikáciu
  2. Vojdeme do aplikácie a klikneme vpravo hore na profilovú fotografiu
  3. Následne vyberieme nastavenia
  4. V nastaveniach klikneme na položku všeobecné
  5. Vo všeobecných nastaveniach by ste mali mať možnosť povoliť tmavú tému. Zaškrtneme a hotovo
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Odteraz môžete využívať všetky výhody tmavej témy aplikácie YouTube aj na vašom zariadení. Hodí sa to hlavne v noci, vaše oči vám určite poďakujú. Už máte túto tému aj vy? O vaše pocity z nej sa s nami môžete podeliť v komentároch pod článkom.

Náš tip
Na týchto Android smartfónoch si najviac užijete sledovanie YouTube videí. Je na zozname aj ten váš?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+